Historia świętej Klary

24,00 zł
20,40 zł Oszczędzasz 15%
Brutto

Ilustrowana opowieść o św. Klarze dla dzieci i dla dorosłych.

ZAJRZYJ DO ŚRODKA

Ilość

Historia świętej Klary to fascynująca poetycka opowieść o niezwykłej młodej kobiecie, która została świętą. Mimo że jej szlachecka rodzina miała wobec niej inne plany, sama wybrała życie w klasztorze. Zaintrygowana przykładem Franciszka, pochodzącego z tego samego miasta Asyżu, poświęciła swoje życie Bogu. W niełatwych sytuacjach wykazywała wielką odwagę, pozostając zawsze troskliwą i czułą. Jej śladami poszły nieoczekiwanie również jej siostry i mama. Ilustrowana pięknie książka to wspaniała lektura nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych.

Maria Pawlisz - urodzona w Częstochowie, obecnie mieszkanka Krakowa. Z wykształcenia muzyk, z zawodu nauczyciel. Szczęśliwa żona, zaprawiona w bojach mama czwórki dzieci. Miłośniczka tradycji w szeroko rozumianej sztuce, poszukująca piękna melodii i rytmu języka. Zamierzony pierwotnie krótki wierszyk dla chrześniaczki Klary niepostrzeżenie rozrósł się w Historię świętej Klary pierwszą książkę autorki.

Weronika Przybylska – studentka grafiki na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Zajmuje się projektowaniem graficznym, rysowaniem i pisaniem. Za książkę Kawalerka otrzymała nagrodę główną w międzynarodowym konkursie na projekt ilustrowanej książki dla dzieci Jasnowidze. Mieszka we Wrocławiu.

Karta katalogowa

Autor
Maria Pawlisz
ISBN:
978-83-7485-318-7
oprawa:
twarda
ilość stron:
48
  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)

Może ci się spodobać również

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć