Posłaniec św. Antoniego z Padwy – Pakiet Rocznika 2016

60,00 zł
30,00 zł Oszczędzasz 50%
Brutto

Dwumiesięcznik franciszkański, obecny na polskim rynku wydawniczym od 1995 r.

Rocznik 2016 obejmuje 6 numerów czasopisma, co daje ponad 400 stron lektury! Poruszane tematy nie tracą na aktualności i pomagają zrozumieć wiele kwestii dotyczących wiary i życia codziennego. Polecamy!

Ilość

Dwumiesięcznik franciszkański

Zawsze blisko Boga, blisko Ciebie i Twoich spraw!

Św. Antoni – skuteczny święty! – modlitwy, świadectwa, cuda

Życie po franciszkańsku – recepta na odnalezienie harmonii duszy i ciała

Ewangelia w praktyce – jak przebaczać, jak pościć, jak żyć pełnią życia?

Odkrywamy nieznanych świętych, Twoich nowych orędowników

Porady kulinarne, zdrowotne w zgodzie z naturą

Historia, tradycja i codzienne życie

 

Bóg przemawia do nas przez Słowo Boże, liturgię, tradycje chrześcijańskie, postaci świętych, ich nauczanie, a także nauczanie Kościoła i papieży. Jak jednak odnaleźć te Boże Słowa w codziennym zabieganiu? Pomocą może być regularna lektura jednego z czasopism katolickich.

„Posłaniec św. Antoniego z Padwy” jest dwumiesięcznikiem franciszkańskim, od 1995 r. obecnym na polskim rynku wydawniczym. Prezentowany Rocznik 2017 obejmuje 6 numerów tego kolorowego czasopisma, co daje ponad 400 stron lektury! Podejmowane tematy są zawsze aktualne, a wywiady i prezentowane artykuły pomagają zrozumieć wiele kwestii dotyczących wiary, lektury Biblii, liturgii, życia codziennego.

W każdym numerze znajdują się artykuły dotykające tematu numeru, duchowości franciszkańskiej, prezentujące świat misji franciszkańskich, a także ciekawe reportaże i wywiady. W dziale „Piękne życie” Czytelnik znajdzie porady z obszaru życia codziennego: zdrowej kuchni, kształtowania dobrych relacji w zgodzie z Bogiem, sobą i bliźnimi, poradnik zielarski, felietony i refleksje. Każdy numer to także porcja wiedzy o św. Antonim z Padwy i św. Franciszku z Asyżu,  ich działalności i cudach, jakie dzieją się do dziś.

Zapraszamy do lektury!


Tematy numerów Rocznika 2016


1/2016 Czas Męczenników trwa
2/2016 Z mar twych wstań
3/2016 Imię wyryte na dłoniach
4/2016 75. Rocznica męczeństwa św. Maksymiliana
5/2016 Franciszek u franciszkanów
6/2016 Pierwsza rocznica beatyfikacji

Karta katalogowa

ilość stron:
6 x 82 str.
format:
A4
  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć