Wiał wiatr - płyta CD

35,00 zł
Brutto

Poetycka opowieść o świętym Franciszku, napisana przez franciszkanina, ojca Andrzeja Zająca, w interesującej oprawie muzycznej krakowskiego zespołu Galicja, związanego z Piwnicą pod Baranami.

Ilość

11 utworów o życiu, miłości, przyjaźni, wierze, ufności, spełnieniach...

Na krążku usłyszymy Przemysława Brannego, znanego m.in. z występów u Piotra Rubika, oraz Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej.

Za słowo mówione odpowiada Jerzy Trela. Te wszystkie nazwiska świadczą o rozmachu przedsięwzięcia, którego prapremiera miała miejsce o północy 15 sierpnia 2008 r. w bazylice ojców franciszkanów w Krakowie. Wydarzenie wieńczyło pierwszą edycję nocy "Cracovia Sacra".

Autorzy przedsięwzięcia starali się podać biografię świętego Franciszka w takiej formie, by mógł się w niej odnaleźć także człowiek współczesny.

Spis utworów:

1. Narodził się człowiek
2. Spotkanie - Jest
3. Własnymi rękami
4. Pieśń rycerza
5. Radość prawdziwa
6. List
7. Serafin i krew
8. Serce wierne
9. Pamięć o tym co było
10. Transitus
11. Łąka i wiatr  

Tytuł albumu: Wiał wiatr

Rok wydania: 2008

Oficjalna strona zespołu:GALICJA

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)

Może ci się spodobać również

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć