Relacja ze spotkania z o. Andrzejem Zającem OFMConv

6 czerwca 2017 r. o godz. 17.30, w Auli bł. Jakuba przy ul. Franciszkańskiej 4 w Krakowie miała miejsce promocja najnowszej książki o. Andrzeja Zająca pt. Jak odzyskać entuzjazm.

Podczas spotkania autor podzielił się z Czytelnikami swoimi spostrzeżeniami na temat życia, codziennych spraw, z którymi musimy się zmagać każdego dnia, dylematów, rozterek, radości. Wyjaśnił, czym jest dar entuzjazmu, który otrzymujemy od Boga, dlaczego jest ważny i co oznacza jego utrata. Powołał się na słowa św. Antoniego, żeby w przypadku wątpliwości zawsze "mieć siebie przed sobą".

Spotkanie poprowadziła red. Anna Kluz-Łoś z Radia Kraków. Lidia Jazgar przy akompaniamencie Ryszarda Brączka z zespołu Galicja, wykonała przepiękne utwory z płyty "Wiał wiatr", do których słowa napisał o. Andrzej Zając.

Każdy z uczestników spotkania miał również możliwość skosztować słodkich "entuzjastycznych ciasteczek", przygotowanych specjalnie na tę okazję przez siostry Klaryski.

  

.

.

.

.

..

..

.

Relacja ze spotkania z o. Andrzejem Zającem OFMConv

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć